Prehlásenie o ochrane osobných údajov

  TOP-CAR.SK nezhromažďuje žiadne osobné dáta, ktoré by mohli identifikovať špecifickú osobu, okrem prípadov, kedy osoba sama poskytne top-car.sk tieto dáta dobrovoľne. Takéto dáta môžu byť získané v prípade, keď sa osoba sama dobrovoľne zaregistruje za účelom využívania serveru top-car.sk, účastní sa prieskumu, hlasovania apod. Akékoľvek informácie identifikujúce konkrétnu osobu nubudú predané tretej strane, okrem prípadov, keď na tieto skutočnosti bude užívateľ upozornený v čase zberu dát.

TOP-CAR.SK si vyhradzuje právo vykonávať analýzy o chovaní užívateľov na svojich internetových stránkach. Medzi tieto analýzy patrí napr. meranie návštevnosti, počet užívateľov vzhliadnúcich reklamný banner a počet kliknutí na reklamný banner, vždy ako štatistický prehľad, nie menovite.

Užívatelia by mali vziať na vedomie, že dáta, ktoré dobrovoľne poskytnú do diskusných fór alebo iných automaticky generovaných fór, môžu byť použité treťou stranou. Takéto využitie osobných informácií však nemožno kontrolovať a top-car.sk za toto nemôže a ani neponesie žiadnu zodpovednosť.

Doprava zadarmo

Objednajte si u nás minimálne za 50€ a dopravu máte zadarmo. Doprava zadarmo sa vzťahuje na všetok tovar. 


Doručenie do 72 hodín

Garantujeme rýchle doručenie tovaru k Vám domov. Možnosť dohody termínu doručenia podľa potreby.


Rýchla výmena tovaru

Nesedí Vám tovar ? Nevadí, pošlite nám ho späť a my Vám ho ochotne vymeníme. V prípade potreby výmeny sme Vám k dispozícii.